verslo mokymai

verslo mokymai
01
02
03
04
05
06
07
08
09
01
02
03
04
05
06
07
08
09
02
03
04
05
06
09
03
04
05
  • mokymų programos lanksčios tiek turinio, tiek trukmės prasme - viskas priklauso nuo Jūsų siekiamo rezultato ir iššūkių

  • mokymų programas galima pritaikyti prie Jūsų įmonės specifikos
mokymų programos lanksčios tiek turinio, tiek trukmės prasme - viskas priklauso nuo Jūsų siekiamo rezultato ir iššūkių

mokymų programas galima pritaikyti prie Jūsų įmonės specifikos
norite išsigryninti, kokie mokymai tiks Jums - pabendraukime:
atsiliepimai
atsiliepimai
Parduodate prekes? O gal Jūsų „duona" – paslaugų pardavimas? Jūsų klientas – fizinis asmuo ar kitos įmonės atstovas? Verslo srityje esate naujokas? O galbūt – solidų patirties „bagažą" turintis profesionalas, pajutęs poreikį atnaujinti turimas žinias ir įgūdžius? Ketinate kardinaliai keisti veiklos pobūdį, tačiau susidūrėte su tam tikrų kompetencijų trūkumu? Pastebėjote ydingas praktikas, kurias kasdieniame darbe taiko Jūsų įmonės darbuotojai? Tam tikros asmeninės savybės „kiša koją", siekiant geresnių rezultatų darbe?

Net jei neradote Jūsų situaciją atspindinčio pavyzdžio, žinau: galiu padėti ir Jums! „Grizlio metodas" verslo mokymai gali būti pritaikomi prie individualios specifikos ir esamos situacijos įmonėje. Mano kursai aktualūs tiek B2B pardavimų vadybininkams, tiek B2C sektoriuje dirbantiems pardavėjams. Specialistams, tiesiogiai susiduriantiems su klientų aptarnavimu ir/ arba pardavimais. Taip pat – pardavimų skyriaus vadovams ir įmonių vadovams. Vadovams, kurie supranta, kad nepakanka tiesiog parodyti pirštu į esamą problemą. Reikia ir žinoti, kaip ją efektyviai išspręsti.

Verslo mokymai ir seminarai, apimantys įvairias temas, aktualūs ne tik verslo įmonėms, kurių veiklos tikslas – pelnas. Taip pat – ir įvairioms kitoms organizacijoms, siekiančioms, jog darbuotojai dirbtų efektyviau. Ir, ne mažiau svarbu, jaustų pasitenkinimą savo atliekama veikla. O patenkinti klientai Jūsų siūlomos prekės/ paslaugos grįžtų dar kartą.

Labai laukiu ir dalyvių, kurie į mano vedamus mokymus ateina savarankiškai. O ne tik dėl to, kad mokymai darbuotojams organizuojami darbdavio iniciatyva. Pajutote žinių/ gebėjimų spragą, trukdančią pasiekti Jums iškeltus rezultatus darbe? O gal norite pranokti pats save? Siekiate būti konkurencingas darbo rinkoje? Tuomet „Grizlio metodas" verslo mokymai yra skirti ir Jums.
MB Combat Vinni
įm.k.: 306066234
pvm: LT100014923712
Vilnius, Mindaugo g. 23
Kontaktai
+370 616 98 989
valentinas@grizliometodas.lt
Autorinės teisės
© 2013-2023 Grizlio Metodas
- Visos teisės saugomos
Privatumo politika